USD
USD Amerikansk dollar EUR Euro GBP Brittiskt pund AUD Australisk dollar CAD Kanadensisk dollar BRL Brasilianska Real CNY Kinesiska Yuan CZK Tjeckisk krona DKK Dansk krona HKD Hongkongdollar ILS Israelisk ny Shekel JPY Japanska Yen MYR Malaysisk ringgit NZD Nyzeeländsk dollar NOK Norsk krona PLN Polska Złoty RON Rumänsk leu RUB Rysk rubel SAR Saudiarabisk rial SGD Singaporiansk dollar ZAR Sydafrikanska Rand KRW Sydkoreansk won SEK Svensk krona CHF Schweizisk franc TRY Turkisk lira UAH Ukrainska Hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailändska baht
  • Kontakt

Capanna Del Vale Boutique Cabins - Vale Dos Vinhedos

ex. Capanna Del Vale - Refugio & Degustacao No Vale Dos Vinhedos

Förhandsbokning
2026-08-31
2026-09-01

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

86

Capanna Del Vale Boutique Cabins - Vale Dos Vinhedos 4*

 Wi-Fi
 Parkering

Parkeringsservice

 Spa & Hälsocenter

Spa-lounge

Ångrum

Jacuzzi

 Frukost

Frukost i rummet

 Luftkonditionering
 Husdjur ej tillåtna

Inga husdjur


Det 4-stjärniga hotellet Capanna Del Vale Boutique Cabins - Vale Dos Vinhedos Bento Gonçalves, som ligger ungefär 5 minuters gångavstånd från Capela das Neves, har soldäck, solterrass och picknickområde. Detta hotell, som erbjuder ångbad, bubbelpool och bastu, kan hittas inom 3 km från Parque Cultural Epopeia Italiana.

Det bekväma hotellet har ett behändigt läge cirka 10 minuters bilresa från Igreja Cristo Rei. Här bor du inom 2 km från Pipa Pórtico. De närliggande kulturella sevärdheterna inkluderar Monument to Immigrants som ligger cirka 15 minuters bilresa från Capanna Del Vale Boutique Cabins - Vale Dos Vinhedos i Bento Gonçalves.

Rummen är utrustade med minibar och te-/kaffebryggare. Dessutom finns det snabbt internet och plattskärms-TV med satellitkanaler för gästernas bekvämlighet. De är möblerade med skrivbord. Dessutom finns det sten eldstad och ljudisolerade fönster. De privata badrummen inkluderar ett spabadkar, en separat toalett och en dusch, samt hårtorkar och badrockar för gästernas extra komfort. Du kan njuta av utsikten över trädgården i rummen.

En utsökt frukost serveras på det bekväma hotellet Capanna Del Vale Boutique Cabins - Vale Dos Vinhedos dagligen. De närliggande restaurangerna inkluderar Restaurante Videiras 1535, som ligger ganska nära det här boendet.

  • Lokala sevärdheter
  • Milantino Wines and Sparkling Wines
    2,8 km
  • Igreja Comunidade Sao Jose
    3,7 km
  • Flygplatser
  • Hugo Cantergiani regionala flygplats
    49 km

Bekvämligheter på boendet

Beskrivning

  • Helt rökfritt
  • Wi-Fi
  • Parkering
  • VIP-incheckning/-utcheckning
  • Inga husdjur
  • 24-timmars säkerhet
  • Endast för vuxna
  • Eldstad
  • Brandsläckare

Mat och drycker

  • Elektrisk vattenkokare
  • Frukost i rummet
  • Matplats utomhus
  • Picknickområde/bord
  • Särskilda dietmenyer

Aktiviteter och avkoppling

  • Strandparasoll
  • Solterass
  • Trädgård
  • Spa-centrum
  • Spa-lounge
  • Bastu
  • Ångrum
  • Jacuzzi
  • Utomhusbad

Service

  • Flygplatstransfer (mot avgift)
  • Parkeringsservice
  • Hushållning
  • Utflykts-/biljettservice
  • Välkomstdryck

På rummet

  • Luftkonditionering
  • Uppvärmning
  • Minibar
  • Ljudisolerade rum
  • Sittgrupp
  • Uteplats
  • Trädgårdsmöbler
  • Te- och kaffefaciliteter
  • Matbord
  • Gratis toalettartiklar
  • LCD-TV
  • Parkettgolv

Hotellregler

Incheckning: från 15:00 till 23:59
Utcheckning: från 07:00 till 11:00

Vanliga frågor

  • Erbjuds flygplatstransfer på det 4-stjärniga bekväma hotellet Capanna Del Vale Boutique Cabins - Vale Dos Vinhedos?

    Gäster på det 4-stjärniga bekväma hotellet Capanna Del Vale Boutique Cabins - Vale Dos Vinhedos kan begära busstransfer. Vi rekommenderar att du ringer i förväg för att bekräfta uppgifterna.
  • Finns det parkeringsplatser vid det 4-stjärniga hotellet Capanna Del Vale Boutique Cabins - Vale Dos Vinhedos?

    Privat parkering finns på det 4-stjärniga hotellet Capanna Del Vale Boutique Cabins - Vale Dos Vinhedos gratis.
  • Ingår frukost i priset under vår vistelse på det bekväma 4-stjärniga hotellet Capanna Del Vale Boutique Cabins - Vale Dos Vinhedos?

    Ja, italiensk frukost ingår i vissa erbjudanden. Se till att bekräfta denna information med det bekväma 4-stjärniga hotellet Capanna Del Vale Boutique Cabins - Vale Dos Vinhedos.
  • 💵

    Vad är priset för ett rum på gästhuset?

    Det genomsnittliga priset för ett rum i gästhuset är 172$. För särskild information vänligen kontakta hotellets personal.
  • Har rummen på hotellet Capanna Del Vale Boutique Cabins - Vale Dos Vinhedos en arbetsplats?

    Ja, du kan hitta arbetsplats i vissa rum på hotellet Capanna Del Vale Boutique Cabins - Vale Dos Vinhedos.

Uppgifter och priser



Ange datum för din vistelse för att kontrollera tillgänglighet.

Galleri

Feedback

Uppgifter om vistelsen

Ditt betyg

Hemskt Fantastiskt

Kontakta oss



Förhandsbokning
2026-08-31
2026-09-01

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

Tack för att du prenumererar
Stäng
Juridisk information
  • Sekretesspolicy
Företag
Capanna Del Vale Boutique Cabins - Vale Dos Vinhedos, Brasilien

1120 Via Trento Ao Lado Da Cantina Terragnolo, Bento Gonçalves, Brasilien

Hålla dig uppdaterad

Genom att prenumerera på vårt nyhetsbrev blir du den första som får våra senaste nyheter och erbjudanden.

Hotellbokningar online

Kontakt

2026 © hoteis-em-suldobrasil.com

All rights reserved